Начало » Украса » Рецепти за Глазури » рецепта Домашен течен шоколад
Домашен течен шоколад
НЕОБХОДИМИ ПРОДУКТИ
1 ч.ч. вода
1 ч.ч. захар
125 гр. масло
250 гр. сухо мляко
8 с.л. разтворимо какао
Водата (250 мл) и захарта се загряват. Добавя се кравето масло, като се стопи се снема от огъня. Добавят се сухото мляко и какаото и се разбърква до получаване на крем. Може да се използва за глазура на торти, пасти и рула.
Добави към любими рецепти Разпечатай
Последни статии
Как да разберем първи за седмичните оферти в големите търговски вериги?
Да разберете първи за седмичните оферти е най-лесно, когато следите навреме официалната информация от големите търговски вериги и си изградите ясен навик за проверка преди планираното пазаруване.
още »
Петя Буюклиева на гръцка вълна преди лятото - вкус на Санторини в София
Легендарната българска певица Петя Буюклиева вече е в лятно настроение, вдъхновено от гръцката кухня и емоция.
още »
Как се бели помело - лесно, чисто и без горчив вкус
Беленето на помело не е трудно – нужно е само да знаете правилната техника. В тази статия ще ви покажа как да обелите помело бързо и правилно, така че да се насладите на сладкия му и освежаващ вкус без излишна горчивина.
още »
Вашето мнение е важно за нас. Моля, споделете го!
За да коментирате тази рецепта, трябва да се регистрирате или да влезете в своя профил
Коментари
Много добро......
Много хубав десерт!
Сещам се за този шоколад - но със сухо мляко "Лактан" нали? Със сегашното сухо мляко дано стане.
Ако желаете, може да сложите линк към Домашен течен шоколад
От форум:
От друг сайт:















Peti A